Вітання

Щасливого Великодня!

1
+1

2018 04 07 z velykodnem

Дорогі краяни та односельчани!

Сердечно вітаємо зі світлим святом Воскресіння Христового усіх християн східного обряду!

У цей весняний день премудрості та ласки Господньої ми відчуваємо велич таємниці життя у вірі християнській, відчуваємо, що з нами Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння. Тож нехай Воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я здійснення й процвітання нашої рідної Кольчинської громади та всієї України.

Нехай же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого завітає в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги у всіх царинах Вашої діяльності! Нехай у Ваших родинах квітує тепло та затишок, добробут і злагода, радість і благополуччя! Хай освячені дари великоднього кошика принесуть Вам і Вашим родинам християнську радість торжества життя і повноти буття, подарують серцям Віру, Надію і Любов, зміцнять духовні і фізичні життєві сили!

Із Воскресінням, світлим святом, сьогодні хочем привітати!
Хай Божа ласка завітає і щастям Вас благословляє,
Смакує паска на здоров'я і благодать іде з небес,
У день, наповнений любов’ю, радійте, бо Христос Воскрес!

З повагою
Микола Дуб, голова
Кольчинської селищної ради

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис