Вітання

Щасливого Великодня! Happy Easter! Frohe Ostern! Šťastnú Veľkú noc! Veselé Velikonoce! Kellemes Húsvéti Ünnepeket! Wesołych Świąt Wielkanocnych!

3
+3

 

2018 04 01 z velykodnem

Шановні односельчани! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю усіх християн західного обряду з Воскресінням Христовим! У Вас вже спечені запашні пасочки, прикрашені кошички з писаночками, а найголовніше серця і душі відкриті назустріч радості, любові і квітучій весні! І Святий Великдень у Ваші оселі вже несе довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу!

 

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення супроводжували Вас і Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної Кольчинської громади. Нехай ці радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху, а Боже Благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших мрій!

Весна розквітла, наче казка,
І сяє сонцем височінь небес.
Вітаю з світлим святом Паски
Христос Воскрес! Воістину воскрес!

З повагою
Микола Дуб, голова
Кольчинської селищної ради

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис