Вітання

З Ювілеєм, Світлано Іванівно!

2
+2

2018 03 20 z iuvileem lukan

20 березня сонячний ювілейний День народження святкує прекрасна жінка, турботлива мама і дружина, прекрасний педагог і досвідчений освітянин, улюблений вчитель і шанований директор Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів

Світлана Іванівна ЛУКАНЬ.

Шановна Світлано Іванівно, у цей святковий день прийміть наші найщиріші привітання й побажання з нагоди Вашого квітучого ювілею! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу невтомну працю, за великий талант керівника і активну громадянську позицію. Вам притаманні найкращі якості професіонала: енергійність і працьовитість, принциповість і людяність, толерантність і поміркованість. Ми знаємо Вас як чарівну, енергійну жінку з добрим серцем, веселою вдачею, у якої завжди вистачає теплих слів і розуміння, – і для колег, і для учнів, і для родини.

Ваш ювілей - це не тільки роки, а ще й мудрість, досвід і повага: Ви мудрий наставник і керівник, Вас поважають і підтримують колеги, Вам довіряють батьки, люблять і шанують учні. Ви здійснюєте зв’язок поколінь продовжуючись у своїх учнях, плекаючи нове покоління нашої громади, майбутнє нашого рідного краю!

Нехай цієї святкової днини линуть Вам, шановна ювілярко, привітання, а щедра доля дарує міцне здоров'я, земне щастя, успіхи у всіх задумах і починаннях, любов і добро. Хай поруч з Вами завжди будуть надійні колеги, дзвінкоголосі учні, міцна родина, і кожен день життя дарує Вам сонячне тепло і радість. Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою добрих відчуттів, Божого Благословіння Вам на многая і благая літа!

Бажаєм здоров’я, як криця міцного,
І будьте душею завжди молоді.
Нехай Вашу долю освітлюють зорі,
А щастя рікою вливається в дім.
На довгий вік і многії літа,
На шану від людей, тепло родинне,
Стелися, доле, крізь усе життя,
Лише добром для доброї людини.
Нехай старання Ваші і труди
Помножать успіх в Вашім колективі,
Живіть в добрі і радості завжди,
Та будьте все життя своє щасливі!

З повагою
Микола Дуб, голова
Кольчинської селищної ради

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис