Кольчино сьогодні

Пожежа на вулиці Польова

3
+3

2018 02 16 pozhezhaСьогодні, 16 лютого на обійсті на вулиці Польова, що у Кольчині,  спалахнула пожежа. Зайнялася господарська будівля. На щастя, ніхто серйозно не постраждав.

Запобігти трагедії вдалося завдяки сміливості та злагодженим діям односельчан, які прийшли на допомогу з першої хвилини трагедії – Петрові Варга, Сергію Іващенко, Іванові Фурдела, Олександрові та Віталіку Чоповці, Адальберту Шитєв.

Оперативно зреагувала пожежна служба, і вже через короткий час пожежники гасили вогонь. На місце події прибули пожежні частини номер 18 та номер 19 Мукачівського МРВ УДСНС України у Закарпатській області. Пожежу було швидко ліквідовано.

Валерій Малешко, районний депутат та підприємець, разом із своєю сім'єю висловлює величезну подяку за мужню та своєчасну допомогу у рятуванні рідної домівки від страшного лиха! Дякує за співчуття і людяність односельчанам та вогнеборцям на чолі з Романом Васильовичем Яцківим, керівником Мукачівського МРВ УДСНС України у Закарпатській області!

Спасибі всім, хто допоміг у скрутну хвилину. Хай життя оберігає вас від нещасть, здоров’я всім, щастя, добробуту, благополуччя, бо добро завжди повертається сторицею!

 

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис