Вітання

З Днем народження, Миколо Васильовичу!

15
+15

2018 01 24 z dn dub

У цей ясний і морозний зимовий день, 24 січня, з нагоди прекрасного Дня народження, тисячі наших вітань лунають для особливої людини – голови Кольчинської селищної ради, досвідченого і мудрого професіонала, справжнього лідера нашої громади

Миколи Васильовича ДУБА.

Щиро вітаємо Вас з Днем народження, шановний Миколо Васильовичу! Використовуємо цю нагоду, щоб висловити нашу глибоку повагу і шану до Вас, як до всебічно обдарованої, мудрої, чуйної людини, ініціативного, наполегливого, талановитого керівника, здатного вирішувати невідкладні і перспективні питання нашої громади, мобілізувати наш колектив і широку громадськість на їх вирішення. Ви – керівник, який згуртовує всіх навколо себе, враховує думку кожного і напрацьований досвід багатьох поколінь, мудро співпрацює з усіма органами влади, депутатами різних рівнів заради розквіту нашої рідної громади і всього краю.

Ви успішно і з гідністю виконуєте почесну місію очільника, а Ваша самовіддана праця, відповідальність та активна громадська позиція є значним внеском у розбудову рідного селища Кольчино і добробуту всіх населених пунктів нашої великої громади: Кленовця, Жборівців, Коноплівців. Ваші послідовні та зважені кроки керівника, професіоналізм, вміння чітко ставити завдання й, водночас, здатність чути й розуміти людей, високе почуття відповідальності за кінцевий результат – ось що вирізняє Вас від багатьох інших людей, наділених владою й відповідними повноваженнями.

Щиро зичимо Вам, шановний Миколо Васильовичу, міцного здоров’я на довгі квітучі літа, особистого щастя і благополуччя, добробуту і невичерпного джерела життєдайної енергії! Хай доля буде прихильною до Вас, дарує здійснення задумів і сподівань, нових здобутків і звершень, радість і задоволення від щирої людської вдячності за добрі справи, які Ви зробили на благо людей!

Хай щастя та мир зігрівають оселю
І грає здоров’я, як добре вино.
Будьте завжди Ви щасливі й веселі,
Хай душу зігріє Вам Божа Любов!
Нехай Вам завжди усміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки,
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Збудуться мрії, бажання, думки!

З повагою,
колектив Кольчинської селищної ради,
адміністрація сайту

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис