Кольчино сьогодні

Нова зоря вертепу: деканальний огляд вертпів 2018 (ФОТО)

2
+2

2018 01 13 vertepНаша громада з великою любов’ю зберігає народні звичаї і традиції, а різдвяні свята стають щасливою нагодою оспівувати велику радість народження Ісуса Христа. Під керівництвом отця Василя Реміцького Шелестівська греко-католицька церква дбайливо піклується про духовне виховання дітей та молоді, і невід'ємною частиною є залучення підростаючого покоління до народних традицій колядування і віншування. Тож не випадково, що саме у храмі Петра і Павла вперше у нашому краї цього року відбувся Деканальний огляд вертепів Чинадіївського греко-католицького деканату. Ця знаменна подія відбулася завдяки підтримці Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської селищної ради, та сприяння народного депутата України Михайла Івановича Ланя і депутата Закарпатської облради Олексія Васильовича Баранюка. У деканальному огляді взяли участь дитячі колективи: Шелестівської парафії – керівник о.Василь Реміцький, Лецовицької парафії - керівник о.Ярослав Кузьма, Бистрицької парафії – керівник о.Олександр Мендзич.

Виступи дитячих колективів справили яскраві враження на всіх глядачів, адже на їх очах оживали і церковні обряди, і народні звичаї, які стали своєрідним великим та прекрасним гімном Богові. В імпровізованих сценках звучало колядування – найпрекрасніше творіння душі нашого народу на славу Ісуса Христа, традиційно передане із глибини віків у яскраве сьогодення. Звичайно, кожен з учасників та глядачів на все життя запам’ятає цю прекрасну мить торжества, яка, сподіваємося, невдовзі стане доброю традицією. Юним вона стане початком залучення до духовного життя і народного мистецтва, славних традицій минувшини, а дорослим принесе велику духовну насолоду і щасливу мить різдвяного свята.

Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, привітав духовенство та гостей цього урочистого заходу зі святом і вручив усім дітям, учасникам та глядачам, солодкі подарунки, придбані завдяки сприянню народного депутата України Михайла Івановича Ланя і депутата Закарпатської облради Олексія Васильовича Баранюка. У своїй вітальній промові Микола Васильович висловив сподівання, що голови сільських та селищних рад, духовні отці, керівники освітніх закладів звернуть свою увагу на цей захід, до якого так старанно готувалася наша громада, і наступного року ще більше колективів візьмуть участь в огляді. Адже саме у світлий час різдвяних свят через Слово Боже найкраще залучати наших дітей до світу духовності, добра та одвічних християнських цінностей.

ФОТО


Інші статті до теми:

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис