Кольчино сьогодні

Святий Миколай прийшов у наш край (ФОТО + ВІДЕО)

7
+6
1

2017 12 19 mykolaiБагаті духовні традиції, пов'язані з християнським календарним циклом, завжди займали особливе почесне місце у житті нашого краю. Приємно, що з плином часу вони не зникають, а збагачуються новими чудовими звичаями, запровадженими громадою. Так, прекрасною традицією стали урочисті вітання і солодкі подарунки для усіх діток нашої громади, вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх навчальних закладів, від Кольчинського селищного голови Миколи Дуба та народного депутата Михайла Ланя, а також депутата Закарпатської облради Олексія Баранюка.

Як справдешній Миколай, селищний голова 18 грудня побував у всіх навчальних закладах нашої громади, щоб обдарувати чемних дітей, що так щиро чекають на це чудове свято.

У Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів:

У Кольчинському ДНЗ №2:

Побував Микола Васильович цього дня і на радісному святі до Дня Святого Миколая, яке підготували вихованці недільної греко-католицької школи Свято-Петропавлівського храму смт Кольчино (Шелестово) для батьків і гостей, а також усіх прихожан. Микола Васильович привітав усіх учасників та гостей свята, подякувавши за виставу.

19 грудня настав час приймати вітання тому, хто завжди бере приклад зі свого небесного тезки. Вихованці Кольчинського ДНЗ 1 підготували зворушливий вітальний виступ для голови Кольчинської селищної ради Миколи Васильовича Дуба з нагоди іменин – Дня Святого Миколая. Малята-дошкільнята повсякчас відчувають турботу і підтримку Кольчинської селищної ради, а співпраця селищного голови Дуба М.В. та завідувача Кольчинського ДНЗ 1 Мироненко Т.А. є запорукою добробуту найменших членів нашої громади. З нагоди Дня святителя і подвижника Миколая Чудотворця діти щиро привітали Миколу Васильовича, вони побажали всього того, з чим асоціюється цей святий: милосердя, завзятості, терпіння, подякували за добрі справи, що теж є правдивим дивом і справжнім наслідуванням цього доброго святого.

Привітати Миколу Васильовича завітала і найвідоміша у краї співачка Ольга Кирилівна Прокоп, наш співучий карпатський соловейко, разом з дзвінкоголосим ансамблем «Бабчина співаночка». Їх вітання, як і неповторні голоси, стали найкращим подарунком і відрадою душі.

Ми теж приєднуємося до всіх вітань і щиро бажаємо Миколі Васильовичу радості, світлої надії душі і вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів у час Новорічно-різдвяних свят, а також міцного здоров'я, удачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги! Нехай життя буде казкою, у якій Ви завжди будете бажаним гостем!

ФОТО


Інші статті до теми:

(2017-12-19) МИКОЛАЙ ІДЕ – РІЗДВО ВЕДЕ;

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис