Вітання

Із Днем працівників освіти!

7
+7

2017 09 30 z dnem vchytela

Шановні освітяни! Дорогі педагоги!

Народний депутат України Михайло Іванович Ланьо, депутат Закарпатської обласної ради Олексій Васильович Баранюк та селищний голова Микола Васильович Дуб із колективом Кольчинської селищної ради від усього серця вітають Вас з професійним святом – Днем працівника освіти! Нехай у цей день звучать для Вас найтепліші слова, на які Ви заслуговуєте завдяки самовідданій та подвижницькій праці.

Велика вдячність і шана Вам, дорогі освітяни, за Вашу педагогічну майстерність, за покликання дарувати знання й світло науки, за тепло своїх сердець, яке Ви щедро віддаєте учнівській молоді, за талант любити наше молоде покоління, і за непохитну віру у кожного учня.

День учителя це радісне свято для кожного з нас, бо усі ми завдячуємо своїми успіхами і здобутками учителям, викладачам, сивочолим ветеранам педагогічної праці. Кольчинська селищна рада пишається навчальними закаладами, які діють у селищі Кольчино, у селах Кленовець та Жборівці, де підростаюче покоління наших громадян долучається до неоціненних скарбів знання і людської мудрості, культури і мистецтва, де діти навчаються любити свій рідний край. Щоденно турбуються про найцінніше, про наших дітей, колективи: Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з директором Удут Х.В., Кленовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів очолюваний Лукань С.І., а також Кленовецької та Жборівської загальноосвітніх шкіл І ступеня. У цих школах працюють талановиті педагоги, справжні фахівці своєї справи, що відкривають для своїх учнів безмежний світ знань, закладають міцний фундамент майбутнього життя, розкривають неозорі обрії науки і мистецтва, допомогають кожній дитині знайти своє місце у житті.

Бажаємо усім Вам міцного здоров'я і невичерпної життєвої енергії, оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки, щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра, Божого благословіння і всіляких щедрот!

Сьогодні нам хочеться Вас привітати,
І квіти вручити й співати пісень,
Тепла і сонечка побажати,
щоб радісно в серці було кожен день!
Бажаєм здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття,
Нових перемог і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
А злагода й мир у житті хай панують!

Lano Mykhailo.png   З повагою,
Михайло Ланьо
народний депутат України
      Baranyk Oleksiy   З повагою,
Олексій Баранюк
депутат Закарпатської обласної ради
      dub mykola vasylovych 3x4 02   З повагою,
Микола Дуб
голова Кольчинської селищної ради
comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис