Вітання

Із Всеукраїнським Днем бібліотек!

4
+4

2017 09 30 z dnem bibliotek

Шановні працівники бібліотек! Дорогі краяни!

Сьогодні у день Вашого професійного свята наше суспільство віддає данину шани усім подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням!

Бібліотекарі – справжні хранителі людської мудрості і дбайливі охоронці найцінніших скарбів мистецтва слова! Саме Вам належить почесна місія збереження культурної спадщини нашого народу для майбутніх поколінь, адже навіть в епоху стрімкого розвитку комп'ютерних технологій, найпотужнішим і найнадійнішим джерелом знань залишається книга. Електоронні технології не замінили, а тільки посилили її значення в житті людини. Бібліотека була і залишається осередком культурно-мистецької спадщини усієї людської цивілізації.

На території нашої громади дбайливо зберігають скарби книжкової мудрості і забезпечують вільний доступ до них: Октавія Фурдела – завідувач бібліотеки-філії 1 смт Кольчино; Любов Яблонська завідувач бібліотеки-філії 2 смт Кольчино; Валентина Петерлик завідувач бібліотеки-філії с.Кленовець. Своєю сумлінною працею та творчим горінням Ви зуміли перетворити бібліотеки у чарівне царство, де кожен читач може знайти свою книгу, і жодна з книг не залишається без читацької уваги.

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята і бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, здіснення мрій і задумів, оптимізму, любові і такого яскравого щастя, про яке пишуть у книжках! Нехай Ваші творчі здобутки тільки примножуються, а бібліотеки завжди будуть сповнені вдячних читачів, що люблять і бережуть книги. Сердечно бажаємо всім співробітникам бібліотек і всім читачам нашої Кольчинської громади життєвої радості та добробуту, успіхів у роботі і навчанні!

Lano Mykhailo.png   З повагою,
Михайло Ланьо
народний депутат України
      Baranyk Oleksiy   З повагою,
Олексій Баранюк
депутат Закарпатської обласної ради
      dub mykola vasylovych 3x4 02   З повагою,
Микола Дуб
голова Кольчинської селищної ради
comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис