Кольчино сьогодні

Світ не без добрих людей (ФОТО)

4
+4

2017 09 24 dbstНайбільша цінність кожного народу, його сьогодення і його майбутнє – це сім'я. Щаслива сім'я є запорукою доброго виховання дітей, що дбатимуть про свій рідний край. Нещодавно у нашій громаді стало на дві щасливі сім'ї більше, адже 24 вересня 2017 року відбулося відкриття аж двох дитячих будинків сімейного типу, що розташовані по вулиці Проектній в селі Кендерешів Кольчинської селищної ради.

Ці сім'ї щасливі по-особливому, бо тепло їх сімейного затишку зігріває діток-сиріт, дітей, які потребують особливої уваги і підтримки. І така допомога й підтримка знайшлася, адже світ не без добрих людей. Завдяки небайдужим до чужого горя людям, завдяки підтримці християнської місії "Міст в життя" (Німеччина) стало можливим відкриття цих двох нових будинків. Тут житимуть дві великі сім'ї, в котрих виховуються по 12 усиновлених дітей у кожній. Долучилися до цієї доброї справи і представники органів місцевого самоврядування.

В урочистому відкритті одразу двох нових дитячих будинків сімейного типу взяли участь голова Кольчинської селищної ради Дуб М.В., депутати Слюсар В. та Порохнавець П., які привітали з новосіллям ці щасливі сім'ї. Двері цих будинків завжди будуть відкриті для дітей-сиріт, тут вони зможуть отримати ласку, батьківську турботу, материнську любов та Боже благословення. Під час відкриття будинків відбулося і їх освячення за участю старшого єпископа Закарпатського обласного об’єднання церков євангельських християн баптистів Кондора І.І. та пастора церкви «Благодать» м. Мукачева Димчинка Т.І.

Ми щиро вітаємо обидві родини з новосіллям і бажаємо їм радості і добробуту, затишку і благополуччя! Висловлюємо вдячність усім тим, без кого ця подія не змогла б відбутися: меценатам, спонсорам і просто по-правжньому добрим людям.

ФОТО

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис