Вітання

З Днем дошкілля!

5
+5

2017 09 26 z dnem doshkillaШановні працівники дошкільної галузі! Дорогі педагоги!

Народний депутат України Михайло Іванович Ланьо, депутат Закарпатської обласної ради Олексій Васильович Баранюк та селищний голова Микола Васильович Дуб із колективом Кольчинської селищної ради від усього серця вітають Вас з професійним святом –

Днем дошкілля!

Дошкілля – це особливий світ, що вперше відкривають для себе малята, світ, сповнений радісних дитячих усмішок і ніжності вихователя-педагога. Працівники дошкілля це люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в дитині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до навчання і праці на благо рідного краю. Кожен наступний крок дитини лише тоді буде успішний, якщо спирається на міцне підґрунтя дошкільної освіти. День дошкілля світле і зворушливе свято, що повертає нас усіх в казкове дитинство, нагадуючи про тих, хто створює цей чарівний світ добра і краси.

На території нашої селищної ради діють чудові дошкільні навчальні заклади, які завдяки дбайливим рукам працівників і справді перетворилися на квітучі дитячі садочки, де малюки вчаться любити свій рідний. Про підростаюче покоління, що невдовзі стане майбутнім нашої громади, дбають колективи: Кольчинського ДНЗ №1 під мудрим керівництвом Мироненко Т.А., а також Кольчинського ДНЗ №2 очолюваного Ільницькою А.А., Кленовецького ДНЗ Рагель Н.Л., Верхньовизницького ДНЗ Пуглива А.В. Тут працюють талановиті педагоги, котрі виконують почесну і складну місію розкривають перед дитиною безмежний світ, допомогають розпочати свою дорогу у світ знань і навчають впевнено крокувати нею з любов'ю до свого рідного краю.

Висловлюємо Вам вдячність за сердечне тепло і доброту душі, за невтомну працю і великий педагогічний талант, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо усім Вам міцного здоров'я, великого людського щастя, Божого благословення та благодаті, теплої людської вдячності та глибокої поваги. Від усього серця бажаємо Вам оптимізму та життєвих сил, невичерпної енергії та наполегливості, родинного добробуту і благополуччя, радості від своєї діяльності, здійснення всіх мрій і задумів!

Lano Mykhailo.png   З повагою,
Михайло Ланьо
народний депутат України
      Baranyk Oleksiy   З повагою,
Олексій Баранюк
депутат Закарпатської обласної ради
      dub mykola vasylovych 3x4 02   З повагою,
Микола Дуб
голова Кольчинської селищної ради
comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис