Вітання

З Ювілеєм, о.Іван!

15
+15

2017 09 24 z iuvileemСьогодні, 24 вересня, у розквіті життєвих сил святкує свій ювілей, сонцесяйні 40 років, чудова людина, мудрий порадник і добрий наш пастир, отець-настоятель греко-католицького храму Покрову Божої Матері

Іван Петрович Токар.

Дорогий отче Іване, у цей святковий день щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження і бажаємо Вам, міцного здоров’я і життєвих сил, щедрих Божих благословень та опіки Пречистої Діви Марії, духовної відради у серці та натхнення.

Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню Церкві - вашим вірним на парафії, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірених Вам парафіян до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Ви є найкращий приклад для наслідування, як варто торувати людині свій земний шлях, бо серце Ваше завжди відкрите всім доброчесним справам громади нашого рідного селища Кольчино. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай з Божого Благословіння Ваш дім і Ваша родина завжди буде щедро обдарована духовними і земними благами ! Многая літа!

Lano Mykhailo.png   З повагою,
Михайло Ланьо
народний депутат України
      Baranyk Oleksiy   З повагою,
Олексій Баранюк
депутат Закарпатської обласної ради
      dub mykola vasylovych 3x4 02   З повагою,
Микола Дуб
голова Кольчинської селищної ради

Інші статті до теми:

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис