Вітання

З Днем машинобудівника!

5
+5

2017 09 24 den mashynobudivnykaШановні краяни! Сердечно вітаємо Вас з Днем машинобудівника України!

День машинобудівника – це свято справжньої титанічної праці та потужності, свято фізично і морально сильних людей, які створюють шедеври сучасної техніки. У століття нано-технологій машинобудівний комплекс займає одне з найвагоміших місць у промисловості України і заслуговує на увагу і повагу громади.

Шановні працівники машинобудівної галузі, сьогодні ми вітаємо всіх, хто має безпосереднє відношення до виробництва високотехнологічної продукції. Прийміть наші поздоровлення і щиру вдячність, шановні трудівники і ветерани машинобудування, за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у підвищенні якості продукції. Без перебільшень можна ствердити, що без Вашої, часом занадто важкої і відповідальної роботи, не існувало б нашої цивілізації! Бажаємо Вам процвітання, успіхів у роботі, а також особистого щастя та добробуту. Пишайтеся своєю професією і будьте відповідальними за кожну справу.

Особливо теплі вітання в цей день до усієї когорти працівників ТДВ "Мукачівський машинобудівний завод". Хочеться зазначити, що продукція машинобудівного заводу нашого рідного селища Кольчино користується попитом не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, гідно відстоює марку якості. Бажаємо Вам ще багато трудових успіхів, плідної діяльності і відсутність дефектів та браку в роботі! Зичимо міцного здоров'я, щастя, добра Вам і Вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці, впевненості у завтрашньому дні. Ми переконані, що Вас чекають нові вагомі професійні успіхи в ім'я процвітання рідного селища Кольчино і всієї України.

Lano Mykhailo.png   З повагою,
Михайло Ланьо
народний депутат України
      Baranyk Oleksiy   З повагою,
Олексій Баранюк
депутат Закарпатської обласної ради
      dub mykola vasylovych 3x4 02   З повагою,
Микола Дуб
голова Кольчинської селищної ради
comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис