Вітання

З Днем народження, Ілля Іллєвичу!

4
+4

2017 09 13 z dn brovdi13 вересня святкує День народження і відзначає свої золоті 99 років життя визначна людина нашого краю і непересічна особистість, талановитий художник

Ілля Іллєвич БРОВДІЙ.

Шановний Ілля Ілліч, прийміть наші щирі вітання і найкращі побажання міцного карпатського здоров’я, щасливого довголіття, світлих життєвих обріїв, Божого благословення Вам на майбутні звершення і натхнення для нових мистецьких шедеврів! Ваші роботи пробуджують у людських душах почуття прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття! Ваш вишуканий живопис є мистецьким надбанням нашого краю і невід'ємною частиною усієї національної культури України. Усе селище Кольчино і весь наш край пишаються Вами і Вашим неперевершеним творчим доробком, що збагачує мистецьку скарбницю рідного краю, залучає тисячі людей до світу прекрасного. Ваші полотна є справжньою окрасою музеїв та виставок не тільки нашого краю, а й усієї держави та світу. Прийміть слова подяки за самовіддане служіння музі мистецтва та невгамовний творчий пошук. Ви є для нас усіх прикладом для наслідування, на якому повинні вчитись прийдешні покоління.

Щиросердно бажаємо Вам, неперевершений майстре пензля, нових цікавих ідей, великого людського щастя, добробуту і благополуччя, невичерпної наснаги і життєвої енергії, нехай фарби будуть яскравими не тільки на Ваших полотнах, але й у реальному житті, а улюблена творчість завжди живить Вас свіжими силами для будь-яких починань! Многая і благая літа!

Lano Mykhailo.png   З повагою,
Михайло Ланьо
народний депутат України
      Baranyk Oleksiy   З повагою,
Олексій Баранюк
депутат Закарпатської обласної ради
      dub mykola vasylovych 3x4 02   З повагою,
Микола Дуб
голова Кольчинської селищної ради
comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис