Кольчино сьогодні

З третьої спроби: вулицю Набережна, що у Кольчині, нарешті заасфальтують (ФОТО)

3
+3

2017 09 05 asfalt naberezhnaНарешті дочекалися! Із третьої спроби, але – НАРЕШТІ! Чому третьої? Що дочекалися?

Справа в тому, що перед цим, два роки поспіль Кольчинська селищна рада марно робила спроби заасфальтувати вулицю Набережна, що у Кольчині. З цією метою робилися запити на виділення коштів для ремонту даної вулиці. І тут включався потужний бюрократичний механізм, який дозволяв продемонструвати, ніби справа робиться благородна – "на запит відгукнулися гроші будуть!". Водночас, обіцяні кошти умудрялися зберегти до копійки – "ми гроші давали, а ви не встигли реалізувати – самі винуваті!". Як це працює? Класично!

Бюрократична тяганина тендери, проектно-кошторисна документація, дозволи тощо, акуратно підводила виділення коштів для реалізації проекту десь так на листопад-грудень. Після чого, якщо кошти не вдається реалізувати (а як починати асфальтування у розпал зими?!), вони так само акуратно поверталися у держказну.

І все гаразд! На запит зреагували, процедури проведені, кошти виділені (?!?), ... але просто не встигли їх реалізувати... Так пройшов перший рік, другий... Настав 2017-й. Знову запити, знову потихеньку механізм запускається. Що знову казати людям, які вже ситі обіцянками голови сільради про асфальт на вулиці. А як донести суть справи до мешканців? Та і що це дасть? Дорога від цього кращою не стане!

Сьогодні, 05 вересня, розпочали асфальтувати многостраждальну вулицю Набережна. За кілька днів тут лежатиме асфальтова смуга довжиною майже 550 метрів та шириною 3 метри. Вартістю 617 тис. гривень. Доречі, в попередні два роки, коли робилися перші, але безрезультатні спроби реалізувати ремонт вулиці, ціна питання була ВДВІЧІ менша! Якось так...

Відверто кажучи, і в цей рік справа наближалася до критичної межі. Проте, завдячуючи народному депутату України Михайлові Івановичу Ланьо, ситуації не дали вийти з-під контролю і саме його зусиллям були виділені більше, ніж 600 тис. гривень із резервного фонду Кабміну України на ремонт вулиці Набережна.

ФОТО

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис