Вітання

З Ювілеєм, Олександре Ярославовичу!

10
+10

2017 08 25 z iuvileemСьогодні, 25 серпня, свій День народження відзначає заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації

Олександр Ярославович БОГІВ.

Наш колектив Кольчинської селищної ради щиро вітає Вас, шановний Олександре Ярославовичу, і бажає оптимізму та невичерпної наснаги у праці, добробуту і процвітання на життєвому шляху! Нехай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди і вірні друзі, розуміють та допомагають колеги. Хай будь-які негаразди минають, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай цей прекрасний вік подарує Вам море незабутніх і яскравих подій, добрих емоцій і радісних миттєвостей, де удача і везіння стане сприятливою хвилею зростання.

Вітаючи Вас з прекрасним ювілеєм, хочемо додати, що за час нашої співпраці Ви стали нашим надійним другом і мудрим порадником, проявили себе як досвідчений керівник і толерантна людина. Ваші здобутки і перемоги, добрі справи і вчинки нехай повертаються з Божої ласки до Вас сторицею, а підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай у Вашому серці ніколи не згасає вогник любові до рідної Мукачівщини.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!

З повагою Микола Дуб,
голова Кольчинської селищно ради

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис