Вітання

З Ювілеєм, Василю Михайловичу!

10
+10

2017 08 23 z iuvileemЗ нагоди Дня народження і прекрасного життєвого ювілею найщиріші вітання та побажання ми висловлюємо на адресу

Василя Михайловича КОШЕЛІ,

голови бюджетного комітету Закарпатської обласної ради.

Шановний Василю Михайловичу, Ваші визначні здобутки у політичній та депутатській діяльності, непересічні професійні якості, багатий досвід керівної та організаторської роботи здобули широке визнання та заслужений авторитет на теренах нашого рідного краю! Притаманні Вам мудрість, ерудиція та висока професійна майстерність разом з широтою душі та людяністю забезпечують Вам високий авторитет серед друзів, колег, населення області.

Висловлюємо Вам щиру подяку за сприяння та допомогу у вирішенні соціальних питань Кольчинської селищної ради і з нагоди Вашого прекрасного ювілею з приємністю бажаємо міцного здоров’я, великого особистого щастя, життєвих гараздів, сімейного тепла та затишку, нових здобутків та високої творчої наснаги у почесній і відповідальній справі розбудови системи місцевого самоврядування на благо територіальних громад Закарпаття, задля розквіту рідної України! Натхнення Вам і життєвої енергії на довгі роки, хай і надалі чаша Вашого життя по вінця повниться щастям, благополуччям, затишком і теплом! Щиро бажаємо Вам нових творчих здобутків і успіху в усіх починаннях. Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Вашу родину! З роси і води!

З найкращими побажаннями
М.В. Дуб, голова Кольчинської селищної ради

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис