Кольчино сьогодні

Юлії Петрівні Плеша - 80!

12
+12

2017 08 15 z iuvileem15 серпня святкує свій прекрасний 80-літній ювілей чудова людина і досвідчений фахівець, вчитель початкових класів, ветеран педагогічної праці, що багато років свого життя присвятила освітянській ниві

Юлія Петрівна ПЛЕША.

Зі словами щирої вдячності та привітанням з ювілеєм до Юлії Петрівни цього дня завітали поважні гості: Дуб М.В., голова Кольчинської селищної ради, Удут В.І., голова ветеранської організації, Йовбак І.Ю., депутат Кольчинської селищної ради, Окогриб О.І., секретар виконавчого комітету селищної ради, Удут Х.В., директор Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Куруц О.І., член виконавчого комітету селищної ради, педагог, яка продовжує почесну справу ювілярки, Пушкарович Л.Г., ветеран педагогічної праці та колега ювілярки. За доброю народною традицією вони вручили ювілярці подарунки і квіти, побажали міцного здоров’я, людської вдячності, сил і наснаги, оптимізму та натхнення. Життєвий шлях Юлії Петрівни – це яскравий приклад вартий наслідування, гідний для виховання молодого покоління нашої рідної Кольчинської громади.

Шановна Юліє Петрівно, приєднуємось до усіх вітань і бажаємо міцного здоров'я та довголіття, невичерпної життєвої енергії, добробуту і благополуччя! Нехай Ваші добрі справи повертаються сторицею, а доля щедро дарує щастя і радість, мир і злагоду, нехай кожен Ваш день буде зігрітий любов'ю і теплом рідних, турботою і повагою колег і учнів. З роси і води!

Вітаємо сердечно з ювілеєм,
Здоров’я, щастя зичим не на рік —
На все життя бажаєм щиро,
Щоб радісним і довгим був Ваш вік,
З добром, любов’ю, радістю і миром!

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис