Кольчино сьогодні

У Кленовецькому ДНЗ пройшло свято випускників (ФОТО)

2
+2

2017 06 08 vypusk klenovets dnz8 червня гарним теплим літнім днем вихованці Кленовецького дошкільного закладу прощалися з рідним садочком. 22 діток – 9 дівчат та 13 хлопчиків, – майбутніх школяриків, разом з вихователями Матей Ю.Ф. та Сийкель Н.І. та музичним керівником Сіксай М.Д. підготували змістовну концертну програму. Хвилюючі моменти не залишали байдужими ні батьків, ні гостей свята. Кожне слово, пісня, танець, кожен віршик випускника були пронизані любов’ю, вдячністю за роки, проведені у дитсадку.

На святі були присутні найдорожчі для них – батьки, бабусі й дідусі, священик Кленовецької греко-католицької церкви о. Ярослав Долгош та наш селищний голова Дуб М.В. який вкотре вручив гарні подарункові набори шкільного приладдя випускникам від народного депутата України Михайла Ланя та депутата Закарпатської обласної ради Олексія Баранюка.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/WnPUuuUU8gQQCudJ7" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук