Вітання

Із святом Пресвятої Трійці!

3
+3

slide svata trijtsa

Дорогі краяни! Шановна християнська громадо!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших християнських свят – Пресвятої Трійці, Дня зіслання Духа Святого!

Це свято пов’язане з днем народження Церкви, початком нового часу, коли Дух Святий зійшов на Апостолів на п’ятдесятий день після Пасхи і благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини. Різні народні обряди супроводжують свято Трійці, увінчуючи його зеленими барвами, що символізують оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

У цей день Святої Трійці бажаємо Вам здоров’я, щастя, духовних та тілесних сил для здійснення усіх побажань та задумів, злагоди у суспільстві. Тож нехай це свято надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому!

З особливою теплотою вітаємо всіх жителів села Кленовець, які в ці дні відзначають Храмовий празник. Нехай буде осяяна Божою Ласкою уся парафія, нехай зійде Благословення для всієї нашої спільноти!

Хай Трійця Святая в любові єднає
Громаду нашу в єдину родину,
А мир, мов голубка над нами літає,
Ми Богу приносим молитву уклінно.
Хай додасться Вам здоров’я й сили,
Весна дарує молодості цвіт,
Щоб Ви добро на цій землі творили
З любов’ю в серці ще багато літ!

dub mykola vasylovych 1x1Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради


Інші статті по темі:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук