Кольчино сьогодні

Наше майбутнє, наша гордість і надія – наші діти (ФОТО + ВІДЕО)

5
+5

2017 06 01 pershy krok do zirokКожен з нас усвідомлює, що наші діти – це наша гордість і надія, це майбутнє нашого рідного краю і всього народу України. Для Кольчинської громади, очолюваної М.В. Дубом, Кольчинським селищним головою, питання захисту і підтримки дітей завжди є пріоритетними. Саме тому у своїй роботі найбільшу увагу він приділяє співпраці з дошкільними і загальноосвітніми навчальними закладами селищної ради, їхньому належному забезпеченню та всебічній допомозі. Така підтримка – це, перш за все, радість за успіхи дітей.

Першого червня традиційно відбуваються урочистості з нагоди Дня захисту дітей. Саме цього дня вихованці Кольчинського ДНЗ 1 та Кленовецького ДНЗ взяли участь у районному святі художньої самодіяльності дітей дошкільного віку "Перший крок до зірок". Особливо приємно відзначити, що для участі у концерті було відібрано не один, а аж чотири різножанрові номери: танець "Вальс", у виконанні вихованців Кольчинського дошкільного навчального закладу №1 (Керівник Маховська Тетяна), вірш "Отакий у мене ніс", який декламував Сергій Костюк, вихованець Кленовецького дошкільного навчального закладу, пісня "Посмішка", що дзвінко співала Анастасія Малікова, вихованка Кленовецького дошкільного навчального закладу (Керівник Сіксай Марія), а також танець «Джентельменів», у виконанні вихованців Кленовецького дошкільного навчального закладу, музичний керівник Сіксай Марія та Сийкель Наталія.

Увесь зал аплодував нашим діткам, які робили свої перші кроки на великій районній сцені. Отримали вони цього дня вітання та подарунки і від поважних гостей свята: І.П. Михайла, голови Мукачівської районної ради, А.А. Данканича, першого заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, О.Я. Богіва, заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, С.І. Кешелі, начальника управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації.

Наш рідний край багатий талантами, їх змалку турботливо плекає Кольчинська громада і вони завжди знаходять своє місце в житті. Так, приємно відзначити, що ведучою районного концерту "Перший крок до зірок" теж була наша землячка Магдалина Масалова, педагог-організатор Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Прекрасну мить спинити може не кожен, але ще один наш односельчанин Володимир Фаринич, директор Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, за допомогою фотографії назавжди збереже прекрасні усмішки маленьких артистів Кольчинського та Кленовецького садочків.

Наші діти доросішають, і стають нашим майбутнім і нашою гордістю.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/NYLjFhCdXwmPvcxv5" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук