Кольчино сьогодні

Останній дзвоник 2017

1
+1

2017 05 26 ost dzvonykУсміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника – 2017. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По- сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним – більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки – видалося воно цьогоріч.

На шкільному подвір'ї нашої школи зібралися всі учні. Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми. Адже останній дзвоник – велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники 49-го випуску дякували вчителям, батькам, танцювали прощальний вальс, а також позували під час фотосесії, яку для них із задоволенням проводили батьки та рідні.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів, вчителів та всіх присутніх директор школи Удут Хатуна Важаївна та гості свята – методист районного методичного кабінету з дошкільної освіти Головко Оксана Віталіївна, селищний голова смт Кольчино Дуб Микола Васильович, голова ради ветеранів, ветеран праці, колишній директор школи Удут Василь Іванович, завідувач дошкільного навчального закладу №1 смт Кольчино Мироненко Тетяна Антонівна та духовний наставник отець Іван. Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами та подяками кращі вчителі школи та учні-переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, змагань.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудового всім відпочинку, а випускникам-успіхів та вдачі на ЗНО!

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/8akkRwv83m5oS4KH9" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button] [zt_message_box type="info" extra-class="message-box"]Джерело: Сайт Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ст.[/zt_message_box]

Інші статті до теми:


 У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другій, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних.

Але для деяких закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями… Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі ще, але вже й не діти. Попереду ще море тривоги у вигляді ДПА та вступних іспитів.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!

[zt_message_box type="info" extra-class="message-box"]Джерело: Сайт Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів[/zt_message_box]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук