Кольчино сьогодні

У вирішенні чергової справи поставлена крапка: Жборівці і Кленовець знову з'єднані пішохідним містком (ФОТО)

1
+1

2017 05 19 pishokhidny mistokСьогодні, 19 травня, на берегах річки Визниця велася велика робота. Розпочали її о десятій ранку і вже о 14.30 ... новий пішохідний місток довжиною 17 метрів знову з'єднав два береги річки Визниця між селами Жборівці та Кленовець.

Крок за кроком і вже ліквідована чергова проблема серед тих багатьох, які спричинив паводок і льодохід на початку лютого у Кольчині. Нагадуємо, що рівно місяць тому два береги річки Визниця були з’єднані пішохідним мостом між Фрідєшовом та Шелестовом.

Як і в попередній раз, хочемо щиро подякувати власникам та керівництву ТДВ "Мукачівський машинобудівний завод" за виготовлення вже другого пішохідного моста, який сполучає береги річки Визниця у населених пунктах Кольчинської селищної ради.

Хоч цей міст коротший за попередній на 5 метрів, але його транспортування та встановлення було в рази складнішими – через складний ландшафт у місці встановлення та важкий під'їзд до нього. Проте, за справу взялися сміливці та справжні фахівці, які, не дивлячись на всі ризики та складність умов, зуміли довести її до завершення без жодних інцидентів. Тому, особлива подяка цим людям:

  • ПП Удуту Юрію Юрійовичу, який дотранспортував конструкцію моста до місця встановлення у, практично, відсутніх для цього дорожніх умовах
  • кранівнику Наливайко Віктору Івановичу, який майже філігранно встановив міст на опори у місці, де маневрувати самою стрілою крана важко, а не те що із 17-метровою негабаритною металічною конструкцією.

Окрема подяка ПП Вінарю Василю Михайловичу, який забезпечив техніку, таку необхідну для встановлення моста.

Дякуємо  небайдужим жителям села – Волонтирю Олександру, Кочину Юрію та іншим – за допомогу допомогу селищній раді у цій нелегкій, але корисній для наших жителів справі, яку вирішили сьогодні.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/MC3pSwM39cVdjigy8" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

Інші статті до теми:

(2017-04-19) Свята закінчились – почату справу довели до завершення: пішохідний міст між Фрідєшовом та Шелестовом встановлено!;

(2017-04-13) Два береги річки Визниця будуть знову з’єднані пішохідним мостом між Фрідєшовом та Шелестовом;

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук