Кольчино сьогодні

Творчі звіти сільських будинків культури

4
+4

2017 05 03 zvity s klubiv3 травня будинки культури Кольчина, Жборівців та Кленовця звітували про свою діяльність перед громадськістю. Звітування, як і належить подібним установам, носило творчий характер. Глядачі та компетентна і поважна комісія, протягом не одної години у кожному клубі дивилися виступи з різножанровими номерами, які виткані з любові до свого селища, до мистецтва, до культури, та нашого українського роду.

На свято у сільські заклади завітали: О.Я. Богів заступник голови Мукачівскьої райдержадміністрації, О.М. Кречковська, начальник відділу культури Мукачівскьої райдержадміністрації, Горват Г.І., директор Мукачівського районного будинку культури, Також були присутні й селищний голова Дуб М. В. та директори клубів.

У Кольчинському будинку культури, що у Шелестові (керівник – Йовбак О.М.), творчий звіт розпочався з виступу вокального ансамблю «Струмочок», які виконали пісню «Рушники моєї матусі», як символ життєвої дороги, яку кожна людина хоче мати щасливою. Збагатили програму свята й номери з хореографії та гімнастики, які продемонструвала хореографічна студія «Промінь», керівниками якої є Кротова Наталія та Садварі Олеся. Також мелодійно звучали рядки з вірша «Віночок», який зачитала Длужевська Анастасія, а додав усмішок на обличчя присутніх Масалов Мирослав і подарував глядачам гумореску «Маршрутка». Дівчинка, Косовщук Анна, тато якої на даний момент в АТО, показала гімнастичний, наповнений глибокого змісту танець «Війна». Сильні співочі голоси, артистизм та емоційний спів показали на сцені Попович Марія (пісня «Повір мені») та Окс Анастасія (пісня «Музика слова»). Цікаво й неповторно грав на трубі Чечур Сергій.

Не менш захопливо проходили творчі звіти у Жборівському (керівник Чамарник В.М.) та Кленовецькому (керівник Бабіля І.І.) будинках культури

Після закінчення кожного концерту селищний голова Дуб М.В. та гості щиро дякували учасникам творчого звіту за подаровану глядачам невичерпну енергію, радість, патріотизм та любов до України, надію на щасливий завтрашній день.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/6imgP6JWDVGA344h6" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук