Кольчино сьогодні

Крига скресла: процес утворення Кольчинської ОТГ перейшов у практичну стадію

2
+2

2017 04 06 zasidanna pro obiednannaЗ настанням довгоочікуваного тепла скресла крига не тільки на річках, а й на довгоочікуваних проектах. 6 квітня у селі Верхня Визниця відбулася сесія Верхньовизницької сільської ради, де розглядався лист Кольчинської селищної ради "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Засідання відбулося під головуванням Кушніра М.А., голови Верхньовизницької сільської ради, за участі Гайдая С.В., голови Мукачівської райдержадміністрації та депутата Мукачівської районної ради Гузинець С.В. Для прийняття рішень на сесію прийшли одинадцять із чотирнадцяти депутатів Верхньовизницької сільської ради. З боку Кольчинської селищної ради прибула робоча група на чолі із Дуб М.В, селищним головою: Йовбак І.Ю., заступник селищного голови по раді, Габода В.В., заступник селищного голови по виконавчій роботі, Порохнавець П.І., секретар селищної ради та спеціаліст-землевпорядник.

У ході засідання депутати Верхньовизницької сільської ради прийняли мудре і виважене рішення про добровільне об'єднання територіальних громад Верхньої Визниці і Кольчина.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-file-pdf-o" link="https://drive.google.com/file/d/0B2gJOScCXNewZml3aTlPaDFFeHc/view?usp=sharing" target="_blank"]Дивитися[/zt_button]

Рішення було прийняте одноголосно, а це дає надію і на подальшу активну співпрацю. Адже у житті, як і у природі, весна – це не тільки пробудження всього живого, а ще й клопітка праця, весняні польові роботи, котрі восени мають виповнитися щедрим урожаєм. Тож прийняте на сесії Верхньовизницької сільської ради рішення – це, власне, початок тривалої напруженої праці, задля добробуту обох цих великих громад. Наступним кроком є створення статуту, котрий сприятиме розвитку і благополуччю обох територіальних громад. Рішенням сесії Верхньовизницької сільської ради було створено робочу групу, представники якої братимуть участь у створенні статуту. На цьому етапі роботи вкрай важливо, щоб були рівноцінно представлені всі члени майбутньої територіальної громади. Тому наразі робочі групи з нетерпінням чекають, коли ж скресне крига Пузняковецької сільської ради, адже їхннє рішення дозволить сподіватися на благополучне завершення процесу об'єднання в повному обсязі.

Цьогорічна весна видалась ранньою, проте холодною, але тепло, хоч і повільно, та все ж упевнено повертає природу до життя і процвітання. Будьмо мудрими, навчаймося в природи: долаймо байдужість активністю, і тоді наш край стане успішним і процвітаючим.


Інші статті до теми:

(2017-02-22) У Верхній Визниці проведені громадські слухання щодо добровільного об'єднання територіальних громад;

(2017-02-21) Громадські слухання: Об'єднання громад;

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук