Кольчино сьогодні

Сьогодні у Кольчині: пожежа погашена, людські життя врятовані

2
+2

2017 03 24 pozhezha24 березня в селищі Кольчино трапилася прикра подія: у будинку по вулиці Корятовича-38 спалахнула пожежа. На щастя, ніхто серйозно не постраждав. Запобігти трагедії вдалося завдяки сміливості небайдужого громадянина Побийпіч Олександра Володимировича, що проїжджав повз палаючий будинок. Побачивши густий дим, що на той час уже оповив дах, він зупинився і увійшов у приміщення, щоб врятувати мешканців будинку. Майже в той же час до нього приєднався ще один житель селища – Владислав Переста, який так само їхав по своїм справах і, побачивши трагедію, без зволкань пішов на допомогу. Швидко на місце події прибули Дуб Микола Васильович, Порохнавець Павло Іванович, спільними зусиллями яких було врятовано усіх жителів помешкання.

Оперативно зреагувала пожежна служба, і вже через декілька хвилин пожежники гасили вогонь. На місце події прибули пожежна частина номер 18 у складі: Лізанець Іван (командир), Діус Іван, Швед Віталій, Різак Володимир, а також пожежна частина номер 19: Єресман Богдан (командир), Зубрович Віталій, Бурмагін Ігор. Пожежу було швидко ліквідовано. І хоча вогонь завдав чимало збитків, згоріла частина даху, а проте будинок не зазнав значних пошкоджень, і найголовніше – вдалося врятувати людські життя.

Висловлюємо щиру вдячність за виявлену сміливість, своєчасну допомогу, співчуття і людяність усім, хто боровся з пожежею і запобіг трагедії у нашому селищі!

Хочеться висловити особливу подяку всім вогнеборцям на чолі з Шепетко Сергієм Миколайовичем, заступником начальника Мукачівського МРВ УДСНС України у Закарпатській області!

Окремі слова подяки хочемо сказати всім небайдужим людям – Олександрові Побийпіч та Владиславові Пересті, які виявили найкращі людські якості, громадянську свідомість і християнське милосердя! Словами не можливо передати те, що хочеться сказати серцем. Цей приклад людської мужності повинен нагадати всім нам, що у житті завжди є місце подвигу. Спасибі всім, хто допоміг у скрутну хвилину. Хай життя оберігає вас від нещасть, здоров’я всім, щастя, добробуту, благополуччя, бо добро завжди повертається сторицею.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук