Оголошення

Звернення до громадян, що постраждали від повеню

3
+3

2017 02 05 zvernenna do gromadan

Шановна громадо! Дорогі односельчани!

Стихійне лихо, що випало на долю нашого рідного краю, стало для нас усіх тяжким випробуванням. Цей нищівний природний катаклізм завдав багато шкоди, але оперативне реагування з боку усіх рівнів місцевої влади, надійна підтримка і своєчасна допомога широкої громадськості вселяє впевненість у завтрашньому дні. На сьогодні зроблено все можливе і не можливе, не тільки щоб запобігти подальшій руйнації з боку льодової стихії, а й насамперед для того, щоб допомогти усім хто зазнав лиха!

У цей важкий час ми звертаємося до Вас, закликаючи до поміркованості і виваженості! Зберігайте спокій і не піддавайтесь паніці! Адже паніка поганий порадник під час екстремальних ситуацій, вона здатна тільки завдати ще більшої шкоди. Не завтра, а вже сьогодні невідкладна допомога надається усім постраждалим. Усіх, хто звернувася до нас по допомогу, у найкоротший час ми не тільки забезпечимо найнеобхіднішим для життя, а й допоможемо відновити свої господарства, знову міцно стати на ноги.

Запевняємо Вас, що найближчим часом будуть залагоджені питання щодо належного фінансування, організації та проведення робіт з подолання збитків, завданих негодою. Усі наші зусилля спрямовані на допомогу постраждалим і зараз нам, як ніколи, потрібна Ваша довіра і порозуміння, а найголовніше терпіння, щоб спільно і з гідністю пройти всі випробування!

З повагою
народний депутат України Михайло Ланьо,
депутат Закарпатської обласної ради Олексій Баранюк,
голова Мукачівської райдержадміністрації Сергій Гайдай,
голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук