Кольчино сьогодні

Перед лицем стихії...

1
+1

2017 02 03 stykhiaПеред лицем шаленої стихії людина нерідко опиняється, без перебільшення, на межі життя і смерті. Різке потепління, що розпочалося з настанням лютого, спричинило до нечуваного за кількадесят років стихійного лиха у багатьох населених пунктах, що входять до Кольчинської селищної ради. Останні дві доби селище Кольчино, села Кленовець та Жборівці перебувають у зоні природного катаклізму. Повінь, яка супроводжується потужним льодоходом на, здавалося б, маленьких річках, не лише вселила страх у серця місцевих жителів, а й завдала великої шкоди. Адже льодові брили, що стрімко мчали руслом річки Визниця створювали затори біля мостів, лавок, руйнуючи їх, нищили угіддя та домогосподартсва вздовж берегової лінії. Вода із льодом вривалася не лише у підвали, некерована стихія засипала і заливала двори, руйнувала оселі, вбивала худобу, завдавала матеріальних та моральних збитків і без того наляканим людям.

Кольчинську селищну раду не залишили сам на сам з некерованою стихією, на допомогу нам прийшли: народний депутат України Ланьо Михайло Іванович, голова Мукачівської райдержадміністрації Гайдай Сергій Володимирович, заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Данканич Андрій Андрійович, Масюк Володимир Іванович, начальник 2-го державного рятувального пожежно-рятувального загону управління ДСНС у Закарпатській області, начальник Закарпатської дільниці нафтопроводу Дружба Бущак Володимир Богданович, начальник Мукачівського кар’єруправління Годя Юрій Омелянович, депутати Кольчинської селищної ради. Особливу подяку хочемо висловити підривникам 128 окремої гірсько-піхотної бригади (м.Мукачево), а також підривникам із Дрогобича та Івано-Франківська.

Прийміть слова щирої вдячності за допомогу у боротьбі зі стихійним лихом! Ваші злагоджені дії, швидке реагування та кваліфікована допомога, без перебільшення, запобігли трагедї. Ваша спільна самовіддана праця довела, що згуртованість, людське сердечне тепло, взаємодопомога і взаємопідтримка здатні захистити людину від нищівної стихії, зберегти людські життя і долі!

З повагою
Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради


Ми звертаємося до всіх постраждалих, що зазнали нищівного впливу стихійного лиха, до всіх жителів населених пунктів рідної нам Кольчинської селищної ради! Ви не залишилися на самоті з цим страшним лихом! У Кольчинській селищній раді вже організовано роботу пункту з надання допомоги постраждалим, звертайтеся – і ви обов'язково отримаєте допомогу!


Інші статті до теми:

(2017-02-03) Паводок і льодохід на вулицях Кольчина та Кленовця

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук