Вітання

З Днем народження, Тетяно Антонівно!

-7
7

2017 02 04 dn myronenko2 лютого у розквіті життєвих сил відзначає свій прекрасний День народження чудова жінка, талановитий педагог, завідувач Кольчинського дошкільного навчального закладу, член виконавчого комітету Кольчинської селищної ради

Тетяна Антонівна МИРОНЕНКО

Щиро вітаємо Вас, шановна Тетяно Антонівно, і бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації всіх ідей і перспективних планів, щоденних посмішок фортуни, успіху, радості і сяючого людського щастя. Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за дружню підтримку і плідну співпрацю, за великий талант керівника і активну громадянську позицію.

У Ваших турботливих жіночих руках доля наших дошкільнят, наших найменших діток - цілого покоління, що завдяки Вашому терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами нашої селищної громади. Упевнений, що саме Ваша доброта і педагогічна майстерність, далекоглядність керівника і господарча дбайливість перетворюють кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя! Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який Ви закладаєте в перші роки, служить їм надійною опорою в майбутньому!

Бажаємо Вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, злагоди і достатку! Дай Вам Бог на землі добробуту і довголіття, нехай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Бажаємо завжди залишатися такою ж енергійною і життєрадісною, креативною і цілеспрямованою, керівником, що вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. З роси і води!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук