З Різдвом Христовим!

3
+3

2017 01 06 z rizdvom

Шановні односельчани! Дорогі земляки!

Від усього серця щиро вітаю Вас з найвеличнішим християнським святом – Різдвом Христовим! Небо і земля торжествують – Христос Рождається і несе спасіння усьому людству!

З Різдвяних свят, із світлої надії кожної людини на щасливе прийдешнє розпочинається Новий рік нашого життя, наші майбутні звершення у нових справах. Різдво збирає за одним столом усі родини на святій вечері, а на святковім, урочистім богослужінні у храмах Кольчина, Кленовця, Жборівців та Коноплівців незримі ангели біля вертепу разом із земною Церквою співають небесну пісню «Слава в вишніх Богу і на землі мир...». І радість свята проникає в саме серце!

Нехай же у ці світлі святкові дні Різдвяна радість зігріває Ваші серця і надихає на добрі справи, а Вифлеємська зоря додасть Вам віри у себе та щасливе майбутнє України. Нехай маленький Ісус благословить кожну родину вірою і надією, радістю і любов’ю, а нашу Вітчизну – щасливим, мирним життям, впевненим поступом до європейського розвитку та процвітання! Щиро зичу Вам відзначити Різдвяні свята у духовному піднесенні, зі світлими помислами та щирою радістю. Бажаю всім здоров’я і щастя, сили і наснаги, радості і достатку, миру і злагоди, Любові та Надії, Віри в Боже Благословіння і процвітаюче майбутнє рідного краю! Давайте разом будувати добрі плани на майбутнє нашої селищної громади і спільно втілювати їх у життя, щоб через рік ми вітали один одного тільки з успіхами та перемогами!

Вітаю із святом всі Ваші родини,
Міцного здоров’я й добробут щоднини.
Достатку у сім’ях, кохання і щастя,
Щоб Вас обминали всі біди й напасті.
Смачної куті і вертепів у хаті,
Родинних столів в кожнім домі багатих.
Колядки співайте, святкуйте Різдво.
Христос народився! Славімо його!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук