З Новим 2017 роком!

4
+4

2016 12 30 z novym rokom

Шановні односельчани! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з Новим 2017 роком!

Новий рік – це чудове і радісне свято, час нових сподівань, здійснення заповітних бажань, символ оновлення і змін! У кожному домі сяють вогники новорічної ялинки і ми згадуємо рік, що минає. Нехай він залишить у Вашій пам'яті лише гарні події, радісні моменти, досягнення та здобутки, адже цей рік збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами нові перспективи для нашого майбутнього.

У Новий 2017 рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на добрі новини і радісні події, на краще життя для усієї нашої територіальної громади і всього рідного краю! Нехай кожен з нас зі світлими надіями перегорне першу сторінку календаря 2017 року, який принесе в оселі мир і злагоду, благополуччя і впевненість у завтрашньому дні. 2017 рік має стати часом реалізації реформ, надзвичайно важливих для подальшого розвитку рідного краю. Вірю, що ми зможемо успішно вирішувати найсерйозніші завдання, будемо терпимі і толерантні один до одного, а своєю щоденною працею зможемо перетворити мрії у реальність.

Щиро зичу Вам нових звершень та перемог в усіх справах. Нехай у Ваших оселях панує добробут, щастя і радість, веселий і безтурботний сміх, затишок і святковий настрій! Від усього серця бажаю всім щедрого і успішного року, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань!

Щастя бажаємо Вашому дому
У році прийдешнім, у році Новому!
Хай зорі і місяць, і сонце
Щедро освітлюють ваше віконце.
Хай до Вас доля ласкавою буде
Зле хай минає, добро хай прибуде.
Всім Вам в любові й здоров'ї прожити
Добра і доостатку багато нажити!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук