Кольчино сьогодні

Танцювальна студія "Промінь" дала концерт

3
+3

2016 12 28 konzert stud prominПеред прекрасними новорічними й різдвяними святами 28 грудня 2016 року в будинку культури селища Кольчино відбувся показовий концерт танцювальної студії «Промінь», який підготували керівники Кротова Н. та Садварі О. На свято творчості, пісні й танцю завітали й поважні гості: голова селищної ради Микола Дуб, завідуючий будинку культури Олександр Йовбак, районний депутат Валерій Малешка, жителі селища.

Свято розпочалося цікавим танцем афроамериканського походження в стилі джайв, який був насичений гімнастичними вправами. Найменші учасниці показали свою вправність під час виконання танців «Жабенята», «Кицьки». У справжньому українському селищі не обійшлося й без національного танцю «Квітка розмарія», а також надихнув патріотизмом і символічний танець під мелодію пісні В. Цоя «Кукушка».

Приємно було зустріти юну гімнастку з м. Ужгород Гасинець Анастасію, яка для присутніх продемонструвала гімнастичні вправи. Вразив глядачів й школяр Сатур Рудольф, який жваво танцював в стилі хіп-хопу, а опісля заспівав пісню «Ой летять сніжинки». Крім того, ще одним учасником був юний трубач, Чечур Сергій, який заграв на трубі й показав цей музичний інструмент гостям концерту. А те, що без підтримки батьків не може обходитись жодна дитина і як мама радіє творчим злетам, і всім серцем любить свою дитину й заспівав наступний учасник Малеш Крістіан, який подарував присутнім пісню «Мамочко моя».

На завершення всі дітки, які були учасниками свята виконали дружню, братерську пісню І. Федишин «Україна». Це свято неодноразово довело, що селище має прекрасне майбутнє, і в ньому проживає чимало талантів, тому кожен з них – це унікальний самородок, на кшталт діаманту. А сцена – це той самий майданчик, на якому талант, як діамант, поступово шліфується і здобуває нові грані.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/JTLzdozk4nffD65b6" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук