Вітання

Із днем Собору Архистратига Михаїла!

0

2016 11 21 arkhistratyg mykhail21 листопада християнський церковний календар ознаменований величним святом – Днем Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Щиро вітаємо усіх християн, що шанують Архистратига Михайла, небесного полководця ангельського воїнства, захисника Божої слави і віри християнської, і відзначають це свято – головне з усіх свят на честь святих ангелів.

У цей чудовий осінній день престольне свято відзначають у Свято-Михайлівському храмі села Нижня Визниця. Сердечно вітаємо адміністратора храму всечесного отця Романа Сіверина та всіх прихожан зі святом Собору Архистратига Михайла і нехай світлі церковні дзвони, перекликаючись один з одним, невгамовно і урочисто передають радість свята кожній християнській душі.

Бажаю усій нашій громаді Божого благословіня і ласки, добра і щастя, наснаги у збереженні наших споконвічних національних і християнських традицій, плідної праці задля добробуту наших родин і усієї селищної громади. Нехай у Ваших домівках панує мир і злагода, добробут і благополуччя, взаєморозуміння і любов, праведна християнська віра і світла надія на процвітаюче майбутнє.

Особливі вітання та сердечні побажання усім іменинникам, тим, хто носять ім'я Архистратига Михайла! Зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, успіху у справах та втіленні заповітних мрій. Нехай Ангел-охоронець допомогає Вам здобувати нові перемоги, подарує Вам радість довгих літ життя у теплому родинному колі:

Щоб Ваше здоров’я, як кремінь було,
Щоб щастя сімейне його берегло,
Щоб радість завжди була на порозі,
А лихо в далекій і вічній дорозі.
Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,
Убереже Вас від біди повсюди,
Нехай несе Вам радість кожна мить,
І благодать Господня з Вами буде.
Щастя всім, радощів та благополуччя!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук