Вітання

З Днем народження, Михайле Івановичу!

4
+4

2016 11 17 z dnem narodzhenna lanyo mi17 листопада, у ці золоті дні чарівної осені, святкує свій прекрасний День народження народний депутат України, український громадський і політичний діяч, голова федерації футболу Закарпаття, меценат, прекрасний сім'янин і однин з найшанованіших людей краю

Михайло Іванович Ланьо.

Прийміть від нас, шановний Михайле Івановичу, щирі вітання і найкращі побажання міцного карпатського здоров’я, щасливого довголіття, світлих життєвих обріїв, Божого благословення майбутніх Ваших великих звершень!

Увесь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного виконання своїх громадянських і службових обов'язків, свідченням Вашої активної державницької позиції у справі служіння рідному краю і українському народові. Ваші особисті якості, відповідальність і самовідданість в оновленні Української держави уособлюють в собі високий рівень далекоглядного політика, для якого найвищими критеріями є честь і гідність. На Ваших плечах лежить велика робота і відповідальність за відстоювання прав людей, а також виконання обов'язків народного депутата Верховної Ради України, з чим Ви успішно справляєтеся і заслужено користуєтеся пошаною суспільства. Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликають повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами.

Вболіваємо за Ваше сьогодення і переконані у перемогах майбутнього. Разом з найтеплішими вітаннями щиро бажаємо Вам добробуту і процвітання, віри і терпіння із Божим благословенням на довгі роки в плідній праці приумножувати добробут і злагоду на Закарпатті і нашій рідній Мукачівщині та серед нашого українського народу. Нехай накопичений Вами життєвий досвід завжди допомагають Вам досягати нових і нових висот, а життєва мудрість, цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Нехай постійними супутниками Вам у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – поміркованість і виваженість. Хай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею. Від усього серця бажаємо Вам невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини. Нехай Ваші будні будуть освітлені любов’ю, увагою, щирістю рідних і близьких людей, а оберегами стануть найкращі спомини, чисті людські почуття. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими пам’ятками, що зводяться завдяки Вашому організаторському хисту, наполегливості, поєднаних із великодушністю. Нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю, нехай здійснюються всі найзаповітніші мрії!

Спасибі Вам за увагу і турботу про наш рідний край, спасибі за постійну допомогу і підтримку Кольчинської селищної ради і усієї нашої громади. З глибокою вдячністю ми щиро бажаємо Вам нових горизонтів у політичній діяльності, успішного втілення усіх амбітних починань і задумів. Нехай Ваш багатий досвід, професійна компетентність і активна життєва позиція служать і далі на благо жителів нашого району!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

З повагою - Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук