Вітання

Із святом Покров Пресвятої Богородиці

1
+1

2016 10 14 pokrovaШановні односельчани! Дорогі земляки!

14 жовтня усі вірні християни відзначають день Покрови Пресвятої Богородиці – одне з найдавніших і найславніших християнських свят! Сердечно вітаю усю нашу громаду з цим величним святом. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

Особливі вітання цього чудового осіннього дня до адміністратора храму Покрови Пресвятої Богородиці (смт Кольчино) всечесного протоієрея отця Івана Токаря і прихожан цього храму, що нині святкують. Нехай Божа Матір буде завжди надійною Порадницею на Вашій життєвій дорозі, огортаючи кожну спраглу душу своєю материнською милістю у різних кутках земного світу. Щедрої опіки Пресвятої Діви Марії!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Це свято належно підкреслює величні і благородні традиції нашого воїнства в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. За давніх часів козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла». Саме тому, у цей день хочу побажати усім нашим військовослужбовцям та їх родинам міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Бажаю усій нашій громаді єдності, добра щодня, щомиті, повсякчас. Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних і християнських традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашого селища, рідного краю та всієї України.

Щастя всім, радощів та благополуччя!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук