Вітання

Із святом Покров Пресвятої Богородиці

1
+1

2016 10 14 pokrovaШановні односельчани! Дорогі земляки!

14 жовтня усі вірні християни відзначають день Покрови Пресвятої Богородиці – одне з найдавніших і найславніших християнських свят! Сердечно вітаю усю нашу громаду з цим величним святом. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

Особливі вітання цього чудового осіннього дня до адміністратора храму Покрови Пресвятої Богородиці (смт Кольчино) всечесного протоієрея отця Івана Токаря і прихожан цього храму, що нині святкують. Нехай Божа Матір буде завжди надійною Порадницею на Вашій життєвій дорозі, огортаючи кожну спраглу душу своєю материнською милістю у різних кутках земного світу. Щедрої опіки Пресвятої Діви Марії!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Це свято належно підкреслює величні і благородні традиції нашого воїнства в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. За давніх часів козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла». Саме тому, у цей день хочу побажати усім нашим військовослужбовцям та їх родинам міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Бажаю усій нашій громаді єдності, добра щодня, щомиті, повсякчас. Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних і християнських традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашого селища, рідного краю та всієї України.

Щастя всім, радощів та благополуччя!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис