Кольчино сьогодні

Паспортний центр – нова ланка в інфраструктурі Кольчина

4
-6
10

2016 10 01 pasportny stilСелище Кольчино – один з найбільших населених пунктів Мукачівського району, інфраструктура якого є однією з кращих і не тільки на Мукачівщині. Ефективне управління розвитком населеного пункту визначається багатьма складовими, серед яких розвиток інфраструктури, безперечно, посідає провідне місце. Остання має задовільняти життєві потреби жителів селища та разом з тим сприяти розвитку його економіки. Усвідомлюючи пріоритетність завдань, що стоять перед органами місцевого самоврядування, голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб у своїй роботі велику увагу приділяє розвитку несільськогосподарських видів економічної діяльності на основі наявного потенціалу та існуючих потреб місцевої громади. Саме тому з метою підвищення рівня облаштування сфер життя, діяльності та побуту селян Микола Васильович спрямував свої зусилля на відкриття на території Кольчина "паспортного столу" - структурного підрозділу Мукачівського районного сектору головного управління Державної міграційної служби України. Адже відкриття такої важливої ланки в інфраструктурі селища дозволяє задовольнити потреби жителів у якісному та швидкому отриманні документів нового європейського зразка (внутрішніх паспортах та документах для виїзду за кордон), а також створює унікальну можливість для поповнення сільського бюджету за рахунок відрахувань, що у свою чергу дасть змогу спрямувати отримані кошти на вирішення невідкладних питань розвитку сільської громади.

Розпочинаючи роботу над перспективною справою, Дуб М.В. спільно з депутатами селищної ради взяв на себе величезну відповідальність, оскільки стартові умови були надзвичайно важкі. Приміщення потребувало капітального ремонту, нового сучасного обладнання, устаткування, кваліфікованих спеціалістів-працівників, а сама реалізація перспективного проекту потребувала значних коштів та підтримки на всіх рівнях.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/NHLB6sAK9ztjQCHZ9" target="_blank"]ФОТО[/zt_button]

Проекти Миколи Васильовича неодноразово увінчувалися успіхом, оскільки селищний голова вміло будує стратегію їх реалізації, акумулюючи для цього всі необхідні ресурси: фінансові, технічні, людські, а щонайголовніше  – вольові. Так і цього разу. Заручившись підтримкою обласного та районного керівництва, з бюджету селища було виділено 1,5 млн гривень для проведення ремонту будівлі та приведення у відповідність до вимог її внутрішнього облаштування. Завзяття місцевої влади підтримала Мукачівська районна рада, що виділила близько 350 тисяч гривень для придбання комплекту устаткування для виготовлення документів нового європейського зразка та збору біометричних даних. Значну підтримку у придбанні обладнання та відкритті паспортного столу надали також: перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран, голова Мукачівської райдержадміністрації Сергій Гайдай, керівник Головного Управління ДМС в Закарпатській області Ігор Михайлишин, депутат Закарпатської обласної ради Олексій Баранюк.

Урочисте відкриття структурного підрозділу Мукачівського районного сектору головного управління Державної міграційної служби України в селищі Кольчино відбулося 1 жовтня. На святкування цього дня завітали почесні гості: перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран, голова Мукачівської райдержадміністрації Сергій Гайдай, керівник Головного Управління ДМС в Закарпатській області Ігор Михайлишин, депутат Закарпатської обласної ради Олексій Баранюк, завідувач Мукачівського районного сектору головного управління ДМСУ в Закарпатській області Оксана Лящук, селищний та сільські голови району, депутат Мукачівської райради Олександр Богів, завідувач відділу культури Мукачівської РДА Оксана Кречковська, а також селищні депутати та активні члени сільської громади. За доброю християнською традицією приміщення паспортного столу було освячено всечесним протоієреєм отцем Іваном Токарем, адміністратором храму Покров Пресвятої Богородиці (смт Кольчино). Символічним стало перше підняття прапору у новій державній установі юнаками, котрі на честь свого 16-ліття першими отримають документи нового європейського зразка. Не обійшлося і без подарунків, найзворушливішим серед яких стала вишита бісером ікона св.Георгія Побідоносця, подарована вихованкою Кольчинського дошкільного закладу.

Наявність ефективно функціонуючої інфраструктури є важливим фактором соціальної стабільності та ефективного господарювання, що дозволяє жителям бути впевненими у задоволенні своїх громадянських потреб, уваги до своїх прав і свобод. А відкриття паспортного центру у селищі Кольчино дозволить кожному, хто цього прагне, своєчасно та якісно пройти усю процедуру оформлення документів внутрішніх і закордонних паспортів, у тому числі й біометричних паспортів європейського зразка.

Паспортний центр обслуговування за адресою Кольчино, вулиця Корятовича 60, гостинного відкрив свої двері для всіх бажаючих.


Інші статті до теми:

[zt_video_play src="https://youtu.be/-9td-uVGAwo" width="500" height="300"][/zt_video_play]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук