Вітання

Із Днем працівника освіти!

4
+4

slide z dnem uchytelaШановні освітяни! Дорогі педагоги!

Колектив Кольчинської селищної ради та селищний голова Микола Васильович Дуб від усього серця вітають Вас з професійним святом – Днем працівника освіти!

Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в дитині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідного краю. День учителя – це радісне свято для кожного з нас, бо усі ми завдячуємо своїми успіхами і здобутками учителям, викладачам, сивочолим ветеранам педагогічної праці.

На території нашої селищної ради діють чудові навчальні заклади, які щороку сотням дітей дають можливість долучитися до безмежних скарбів знання і мудрості. Це Кольчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на чолі з директором Удут Х.В., Кленовецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів очолювана Лукань С.І., а також Кленовецька та Жборівська загальноосвітні школи І ступеня. Тут працюють талановиті педагоги, котрі виконують почесну і складну місію – розкривають перед дитиною безмежний світ знань, допомогають обрати життєву дорогу і навчають впевнено крокувати нею з гордістю за свій рідний край.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант, за мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до учнів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Учителем! Бажаємо усім Вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами національної культури, високої моралі, патріотичним духом любові до свого народу, рідної мови та допомогти їм опановувати найважчу і найважливішу науку в світі – науку бути Людиною.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Сьогодні вітання щирі
Ми Вам принесли з любов'ю.
Живіть у добрі і мирі!
Хай буде міцним здоров'я!
Всі дні в Вас хай будуть світлі!
Не знайте біди ніколи!
Хай буде найкраща в світі
Улюблена наша школа!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук