Із Днем знань!

1
+1

2016 08 31 1veresnyaШановні педагоги! Дорогі учні та батьки!

Колектив Кольчинської селищної ради на чолі з селищним головою Миколою Васильовичем Дубом від усього серця вітає Вас з Днем знань!

Свято 1 вересня – це прекрасна багатолітня традиція вшанування знань і мудрості, освіти і виховання, яка об’єднує багато поколінь наших односельчан і є справді нашим спільним святом. Адже, без перебільшення, його відзначають всі: вихованці і працівники дошкільних навчальних закладів, учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, батьки дошкільнят та школярів, а також ті, у кого в серці луною спогадів про шкільні роки відгукується весела мелодія першого дзвоника.

Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, приділяє особливу увагу підтримці педагогічних колективів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, які знаходяться на території нашої селищної ради, дбає про всебічний і гармонійний розвиток нового покоління односельчан, що стане майбутнім нашого краю.

Щиро вітаємо працівників усіх освітніх установ, вчителів і вихователів, директорів шкіл та завідувачів ДНЗ, людей, які відкривають дорогу у світ знань, виховують нове покоління громадян нашої держави. Ваш талант, інтелектуальний потенціал, відповідальність і професіоналізм вартий поваги і пошани. Ми бажаємо Вам міцного здоров'я, творчого натхнення і життєдайної енергії, невтомної спраги до знань, допитливості розуму і мудрості міркувань!

Зі святом 1-го вересня ми вітаємо і наших школярів та вихованців ДНЗ! Бажаємо Вам здобути нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті! Цей день особливо урочистий і хвилюючий для першокласників, адже саме з нього починається їх незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до Країни Знань. Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі Ваші мрії стануть реальністю!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук