Кольчино сьогодні

Ветерани праці Кольчинської громади

2
+2

2016 08 16 iuvilarka 80 perestaГолова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб запровадив чудову традицію: привітання ветеранів праці з їх золотими ювілеями. Адже щоденні клопоти керівника відходять на другий план, коли йдеться про людську вдячність і шану, повагу і турботу про найповажніших, найстарших односельчан, тих, хто своєю важкою наполегливою працею торував шлях у наше сьогодення.

16 серпня Микола Васильович Дуб разом з головою ветеранської організації смт Кольчино Василем Івановичем Удутом, депутатом Юрієм Івановичем Дякуном відвідав і щиро привітав Катерину Іовну Пересту, котрій цього дня виповнилося золотих 80 літ.

Катерина Іовна – це мудра і шанована людина, ветеран праці, яка багато років свого життя віддала роботі на Мукачівському верстатозаводі, працюючи красильщиком у красильному цехові. Як і уся наша держава, наш Мукачівський верстатозавод та Кольчинська селищна громада пройшла період суворих випробувань на стійкість і міцність, саме завдяки самовідданій праці таких хороших людей як Катерина Іовна Переста пережито ці складні часи та реалізовано чимало стратегічних проектів, докладено всіх зусиль для подальшого розвитку нашого краю.

З нагоди Дня народження, за доброю традицією, разом із сердечними побажанням поважні гості вручили подарунки іменинниці. Атмосфера вдячності, шани і тепла, домашня обстановка зігріли серця іменинниці і гостей. Приємно, коли в час шалених темпів і новітніх технологій люди вміють оглянутися назад, зупинитись, щоб подарувати радість спілкування тим, хто зараз на заслуженому відпочинку, але в недалекому минулому відавав свою працю і жар серця суспільству.


Інші статті до теми:

(2016-08-16) З Ювілеєм, Катерина Іовна!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук