Вітання

З Ювілеєм, Іване Івановичу!

2
+2

2016 08 11 z iuvileemГромада селища Кольчино та працівники, депутати, члени виконавчого комітету Кольчинської селищної ради вітають голову Чинадіївської селищної ради Івана Івановича Мошака з Днем народження!

Сьогодні, 11 серпня, свій золотий ювілей - 60 прекрасних літ - відзначає очільник Чинадіївської селищної ради Іван Іванович Мошак. Він, займаючи посаду селищного голови, своєю невтомною працею і щедрістю душі здобув добру славу і шану серед жителів села, друзів та колег.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення до праці, Божого благословення. Від щирого серця бажаємо Вам натхнення і життєдайної енергії у Вашій діяльності, громадської активності і професійного успіху, поваги і підтримки від колег і однодумців, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та турбота близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля, успіх та оптимізм.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З ювілеєм Вас вітаєм!
Щоб стільки ж раз весна цвіла!
Сьогодні щиро Вам бажаєм
Здоров’я, щастя і тепла!
Щоб шлях Ваш був такий широкий,
Щоб мало було перешкод,
Щоб ювілей справляли сотий!
Не знали б Ви тяжких турбот!
Ми Вам бажаєм довго жити,
Щоб внуки виросли – гей-раз!
Щоб мали Ви кого любити,
І щоб любили міцно Вас!
Щоб було все гаразд в роботі.
Вона, звичайно, не проста.
Щоб було все – і “за”, і “проти”,
Як компроміс – життя-буття!
Ми щиро Вас поздоровляєм!
Добра Вам зичимо сповна,
Багато світлих днів бажаєм!
І довгі, довгії літа ..!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук