Кольчино сьогодні

Прекрасний ювілей

6
+6

2016 07 28 iuvilar rusynГордістю нашого рідного краю є люди, які обрали собі нелегку, але відповідальну стежину у своєму житті – виховання підростаючого покоління, яке творить майбутнє нашої країни. Ці слова в повній мірі стосуються не тільки педагогів, які зараз працюють у школі, а й тих ветеранів педагогічної праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому.

28 липня Микола Васильович Дуб разом з головою ветеранської організації смт Кольчино Удутом Василем Івановичем, директором Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів Лукань С.І., заступником директора з навчально-виховної роботи Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів ПерестоюТ.Й., вчителем математики Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів Реберка Л.Й., відвідав і щиро привітав Ганну Іванівну Русин, яка цього дня відзначає прекрасний ювілей – 80 літ. Ганна Іванівна – це мудра і шанована людина, прекрасний вчитель математики з багаторічним стажем діяльності, ветеран педагогічної праці, яка виховала не одне покоління учнів. Ганна Іванівна Русин свою педагогічну стежку розпочала з навчання у Мукачівському педагогічному училищі, згодом, після 1975 року вступила до Дрогобицького педагогічного інституту, де і здобула фах вчителя математики. Свою трудову діяльність ювілярка розпочала у школі села Нижній Бистрий, що на Хустщині. А з 10 вересня 1963 року Ганна Іванівна працювала у Кленовецькій загальноосвітній школі, де і навчала дітей аж до виходу на пенсію у 1991 році. Кожний день учительки був сповнений енергії, насичений працею, любов'ю до людей і до дітей. Вона із радістю ділилася своїми знаннями. Для кожного учня, учителя школи, батьків та односельчан вона є прикладом інтелігентності, мудрості, педагогічної майстерності та людяності. За доброю традицією разом із сердечними побажанням поважні гості вручили подарунки іменинниці.

 [zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/mSvpijnbYQY5ejFK8" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]


Інші статті до теми:

(20016-07-28) З Ювілеєм, Ганно Іванівно!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук