Кольчино сьогодні

Золотий фонд Кольчинської громади

1
+1

2016 07 22 terezia pfister 80Кожна громада славна своїми жителями, а її золотим фондом, її гордістю є ветерани. Це ті жителі, чиє життя і багаторічна сумлінна праця є прикладом для молодого покоління, навчає їх любити рідну землю, цінувати життя, осягати справедливість і добро.

Голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб живе життям своєї громади, опікується її проблемами і з особливою увагою ставиться до кожного жителя. Він добре знає мешканців населених пунктів, що входять до Кольчинської селищної ради, й у своїй діяльності з увагою і пошаною ставиться як до їхніх проблем, так і до радісних подій.

22 липня Микола Васильович Дуб разом з головою ветеранської організації смт Кольчино Василем Івановичем Удутом, депутатом Ольгою Іванівною Швалагінь, секретарем виконкому Оксаною Іванівною Окогриб відвідав і щиро привітав Терезу Іванівну Пфістер, котрій цього дня виповнилося золотих 80 літ. Терезія Іванівна – це мудра і шанована людина, досвічений і відповідальний фахівець, справжній професіонал своєї справи, мати-героїня 5 дітей, ветеран Другої світової війни, ветеран праці. Свою трудову діяльність ювілярка розпочала у 18 років і продовжує й сьогодні. Багаторічна послідовна та наполеглива праця забезпечили Терезії Іванівні повагу серед односельчан, допомогли їй зробити вагомий внесок у розвиток не тільки селища Кольчино, а й рідної Мукачівщини. З нагоди Дня народження, за доброю традицією, разом із сердечними побажанням поважні гості вручили подарунки іменинниці.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/iJyrdTwsLsxFWQGj9" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

Інші статті до теми:

(2016-07-22) З Ювілеєм, Терезіє Іванівно!;

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук