Кольчино сьогодні

День Первоверховних Апостолів Петра і Павла у греко-католицькій громаді селища Кольчино

3
+3

2016 07 12 ugkc petra i pavlaСвоє храмове свято 12 липня у День Первоверховних Апостолів Петра і Павла урочисто святкувала греко-католицька християнська громада селища Кольчино.

У греко-католицькому Свято-Петропавлівському храмі смт Кольчино (Шелестово) проведено Святу Божественну Літургію, яку очолив адміністратор храму Різдва Пресвятої Богородиці (с. Верхня Визниця) та храму Успіння Святої Анни (с. Лісарня) всечесний отець Ярослав Долгош. Співслужив отцю Ярославу Долгошу парох Свято-Петропавлівського храму смт Кольчино (Шелестово) всечесний отець Василь Реміцький, а також всечесні отці греко-католицьких храмів, які прибули на свято: адміністратор храму Покрови Пресвятої Богородиці (смт Кольчино) всечесний протоієрей отець Іван Токар, адміністратор храму Архістратига Михаїла (с.Нижня Визниця, с.Кленовець), храму Зіслання Святого Духа (с.Кленовець), храму Георгія Побідоносця (с.Жборівці) всечесний отець Роман Сіверин, адміністратор храму Святого Пророка Іллі (с.Белебово) всечесний отець Василь Блецко, адміністратор храму Святого Василія Великого та Жінок Мироносиць (с.Лумшори, Перечинський район) всечесний отець Василь Дудинець.

Богослужіння в цей день було надзвичайно духовно піднесеним, у цьому радісному святі взяло участь багато мирян. На Святій Літургії побував і голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб. До парафіян місцевої греко-католицької громади також долучилися і віряни, учасники паломницької хресної ходи з сіл Верхня Визниця, Белебово, Нижня Визниця, Жборівці, Кленовець, селища Кольчино.

З надією на Благословення і Благодать, що дарує християнська віра, молитви усіх прихожан були звернені до Святих Верховних Апостолів Петро і Павла, невтомних проповідників Божої науки, що стали світлом для цілого світу, від якого засіяла спасаюча Віра християнська. Постійно підтримувані благодаттю Святого Духа, Святі Первоверховні Апостоли Петро і Павло навертали до Христа тисячі людей, змушували мовчати уста мудреців тодішнього світу, хвилювали й підкоряли своєю проповіддю людські серця. Після Божественної Літургії всечесний отець Ярослав Долгош звернувся до прихожан з вітаннями і мудрим словом про важливе значення відвідування церковних богослужінь і додержування Божих і церковних заповідей членами нашої церкви.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/GmQ8YiVJsSE5MyreA" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

Інші статті до теми:

(2016-07-12) Храмове свято в православній церкві святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла;

(2016-07-11) Із днем апостолів Петра і Павла!;

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук