Вітання

Із професійним святом, шановні медичні працівники!

2
+2

slide den medykaШановні медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичного працівника, прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я наших земляків!
Щороку, в третю неділю червня, відзначають День медичного працівника. Ця професія в усьому світі вважається найгуманнішою, адже здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

Сьогодні на території Кольчинської селищної ради функціонують фельдшерсько-акушерські пункти у с. Кленовець та смт Кольчино, де сумлінно працюють чудові лікарі та турботливий медичний персонал. Майже половина з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорії, що свідчить про високий професіоналізм. Приємно відзначити, що наші медичні працівники, навіть в нелегких умовах сьогодення, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. Зі словами поваги і пошани звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які увесь досвід і теплоту свого серця віддали зціленню людей. Приємно сьогодні відзначити і молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет.

У переддень свята висловлюємо всім медичним працівникам безмежну вдячність за людяність, душевність та співпереживання. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас, хай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а Ваші оселі наповняться радістю і благополуччям, злагодою і добробутом! Зі святом Вас, щастя Вам, здоров'я і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

dub mykola vasylovych 1x1Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради


Інші статті по темі:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук