Вітання

Із професійним святом, шановні дільничі інспектори поліції!

0

2016 06 18 z dnem inspektora politsiiШановні дільничні інспектори поліції!

Прийміть з нагоди Вашого професійного свята наші найщиріші привітання!

Дільничний інспектор поліції – це надзвичайно важлива професія в цілісній системі правоохоронних органів нашої країни. Саме дільничні інспектори – ті працівники поліції, які найбільше наближені до людей, до їх проблем, тривог. Ви присвятили своє життя благородній та відповідальній справі захисту життя, честі та гідності наших громадян та суспільних інтересів. Ваш професіоналізм та щоденна клопітка праця запорука правопорядку на наших дільницях.

Нам важко уявити життя наших краян без вашої повсякденної наполегливої праці. Мир і спокій усіх населених пунктів нашої селищної ради залежить від дільничних інспекторів, адже Ви працюєте у всіх напрямках правоохоронної роботи і забезпечуєте охорону громадського порядку.

Переконаний, що Ваша мужня та самовіддана праця знаходить вдячність і довіру в серцях місцевих жителів. Нехай професійне свято надасть натхнення та невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності.
У цей святковий день депутатський корпус Кольчинської сільської ради зичить Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя і добробуту, мужності, витримки, високих професійних здобутків у справі забезпечення громадського миру та злагоди.

dub mykola vasylovych 1x1Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради


Інші статті по темі:

Відзначення Дня дільничного інспектора поліції

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук