Кольчино сьогодні

Творчі звіти до Дня захисту дітей представили на Мукачівщині

0

2016 06 02 zhborivtsiТрадиційно, початок червня щороку проходить під егідою захисту дітей. Святкові заходи за участю самих винуватців свята – дітей, відбулися на Мукачівщині. Святкові концерти, які стали своєрідними творчими звітами до Дня захисту дітей, подарували дорослим вихованці закладів культури сіл Жборівці та Лісарня.

Гостем святкових заходів дитячої творчості був голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який завжди відвідує мистецькі події за участю дітей.

Село Жборівці Кольчинської селищної ради має чудове приміщення клубного закладу, у якому є все небідне для проведення репетицій та виступів юних талантів. Відповідно, і концерт був чудовим – різноплановим та цікавим. Вихованці закладу культури підготували яскраві номери – пісні, вірші, запальні танцювальні композиції. Родзинкою концерту став виступ Мирослава Масалова – зірки проекту «Розсміши коміка. Діти». Юний артист виконав дотепний фельєтон у закарпатському колориті.

По завершенню концерту очільник Мукачівщини щиро подякував викладачам та самим діткам за чудове творче представлення Мукачівщини. «У Мукачівському районі є справжні самородки-таланти, каже Сергій Гайдай, дуже артистичні, з чудовими вокальними та танцювальними даними, діти Мукачівщини повинні відчути підтримку дорослих та прославити Мукачівщину.

В.о. начальника відділу культури Оксана Кречковськва висловила вдячність селищній раді та її голові – Миколі Дубу за дієву підтримку закладу культури невеликого села Жборівці.

Свій творчий доробок представили і в селі Лісарня. Українські пісні під акомпанемент баяна не залишили глядачів байдужими, а запальні танці – викликали захоплення.

До програми концерту також входила казкова сценка, динамічні танцювальні композиції та пісні. А ще – колоритний закарпатський гумор.

Кращих виконавців Сергій Гайдай вже запросив до районної адміністрації для участі у концерті "Перший крок до зірок", який відбудеться у адміністрації 03 червня та буде присвячений Дню захисту дітей.
Обидва творчі звіти супроводжували виставки народно-прикладного мистецтва, традиції якого оберігають у кожній родині на Мукачівщині.

[zt_message_box type="info" extra-class="message-box"]Джерело: Офіційний веб-сайт Мукачівська РДА Мукачівська райрада[/zt_message_box]
[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/qyY4xLzcggNYpQpX9" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

Інші статті по темі:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук