Новини навколо

Перші кроки на великій сцені

5
+5

2016 06 03 krok do zirok3 червня вихованці колективів дитячої художньої самодіяльності Кольчинського ДНЗ №1 та Кленовецького ДНЗ зробили свої перші кроки на великій сцені традиційного районного свята дитячої творчості дітей дошкільного віку "Крок до зірок-2016". Маленькі, але вже дуже талановиті дошкільнята, цього дня виступали перед вщерть наповненою глядачами залою. Це чудове свято відвідали: голова Мукачівської районної адміністрації С.В.Гайдай, голова Мукачівської районної ради І.П. Михайло, начальник відділу освіти С.І. Кешеля, голови сільських та селищних рад, керівники дошкільних навчальних закладів, а також батьки маленьких артистів.

На святі побував і Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, що мав можливість особисто побачити, як маленькі земляки представили на розсуд поважних глядачів різножанрову програму. До складу програми увійшли художнє читання та хореографічні композиції, які були дуже тепло прийняті всією залою. Катерина Русин, вихованка Кольчинського дошкільного навчального закладу №1, виразно і сердечно декламувала поезію "Хто розсипав волошки в житі", чим надзвичайно зворушила всіх присутніх. Бурхливі оплески викликав запальний український таночок у виконанні танцювального колективу Кленовецького дошкільного закладу. Усі дітки надзвичайно люблять танцювати, адже саме танець дозволяє їм висловити свої почуття за допомогою поєднання руху і музики. Вихованці Кольчинського дошкільного навчального закладу №1 до свята підготували аж два таночки : "Щасливе дитинство" та "Індійський таночок", які вразили і майстерністю виконання, і яскравими костюмами, і чудовим музичним супроводом. Усі маленькі артисти у нагороду за свої старання отримали солодкі подарунки від ініціаторів свята.

Важливо пам'ятати, що за цими успіхами стоїть щоденна клопітка праця педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів, які працюють на території Кольчинської селищної ради. Завідувач Кольчинського дошкільного навчального закладу №1 Мироненко Т.А. та завідувач Кленовецького дошкільного навчального закладу Рагель Н.Л., разом зі своїми трудовими колективами, створили всі необхідні умови для того, щоб і діти, і педагоги мали можливість готуватися до свята планомірно і систематично, не порушуючи загальний режим дитячого садка і власне дошкільнят. Надаючи винятково важливого значення естетичному вихованню, вихователями та музичними керівниками було вдало дібрано репертуар концертних номерів та здійснено тривалу підготовку до виступів. Батьки, за підтримки Кольчинської селищної ради, подбали про чудесні яскраві костюми. Усі зусилля увінчалися успіхом, бо подарували дітям радість свята. А щасливі діти це щасливі родини, щасливі родини – запорука добробуту і процвітання.

Ці перші кроки на великій сцені допоможуть нашим малюкам вирости впевненими у собі, здійснити свої мрії і примножити добробут нашого рідного краю.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/bdBC9sJjB283tcUs6" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]Автор фоторепортажу: Володимир Фаринич


Інші статті до теми:

logo osvita mukachivshchyny(2016-06-03) Перший крок до зірок - 2016;


© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук