Кольчино сьогодні

Творчий звіт роботи клубів

1
+1

2016 05 13 tvorchy zvit klubivУ Кольчинському Будинку культури, який очолює Олександр Йовбак, завжди панує пожвавлення: і не лише в святкові дні, коли проводяться масові свята, а в будні дні, адже селище наше має чим гордитися. В першу чергу – це творча обдарована молодь. Вони роблять все можливе, щоб розвивати себе та ділитися дорогоцінним скарбом – своїм талантом. Радує те, що всіма силами підтримує розвиток творчо-обдарованих особистостей й селищний голова – Дуб Микола Васильович.

З метою забезпечення активної участі молоді в художній самодіяльності, розвитку, вокального, музичного, хореографічного мистецтв, виховання творчої молоді на кращих зразках національної культури в будинку творчості смт Кольчино 13 травня 2016 року здійснено звітування щодо діяльності будинків культури села Кленовець та селища Кольчино. Захід відвідали почесні гості: Кречковська Оксана Миколайвна, т.в.о. начальника відділу культури Мукачівської райдержадміністрації, директор районного будинку культури Горват Ганна Іванівна, а також методисти  Улинець Ганна Іванівна та Грищук Єлизавета Павлівна. Учасниками були діти молодшого і старшого шкільного віку, сільська молодь. Всіх присутніх об’єднала любов до рідного краю, села, українського слова та пісні. А це значить, що заклад культури став для багатьох домівкою і місцем відпочинку.
Гарним словом та піснями привітали людей літературно-музичною композицією учні молодшого шкільного віку. Але акцентували увагу саме на свято, яке нещодавно святкували українці – День матері. Своїм виступом діти вшанували матір-неньку, матір-землю, Матір Божу. Передала любов до всіх матерів Марія Попович, яка виконала пісню «Дякую тобі, Мамо». Щоб зрозуміти, якою дорогою для кожної людини є родина і вдуматися в слова «тато», «мама» Олеся Малікова подарувала присутнім пісню «Родина». До сліз чуйною та щирою звучала «Пісня про матір», яку виконали акапельно дві сестрички Бубряк Євгенія та Бубряк Єлизавета. Справжнім соловейком на святі став Віталій Горват, що разом з молодшою сестричкою отримав щирі аплодисменти від залу під час виконання пісні «Сім’я і родина». А те, що українці – народ, який всім серцем любить свою Батьківщину підтвердила Окс Анастасія, учениця 3 класу піснею «Про Україну». Свято було доповнене й номерами художнього читання. Тому присутні мали можливість насолодитися виконанням гуморески «Батька в школу» В. Насипаного, яку весело й жартівливо прочитав Масалов Мирослав, а також «Вірш про бабусю» розповіла з глибокою виразністю та душевним теплом Олександра Обіцька. Хореографічний колектив «Промінь» під керівництвом Наталії Кротової показали глядачам два танцювальні номери: «Лоллі паб» та «Східний танець».
Будинок культури смт Кольчино тісно співпрацює з клубом села Кленовець. Адже без тісної співпраці не було би такої дружньої атмосфери, яка панувала в залі. Виступ художньої самодіяльності села Кленовець розпочався піснею «Посміхнися мені», яку заспівала Юліанна Тороні. Ця ж юна дівчина з мелодійним, ніжним голосом виконала наступну пісню «За лісами-горами». Глибоким патріотизмом пройняв кожного глядача вірш В. Гренджі-Донського «Розділили Україну», який зачитала Фальч Олена. На завершення концерту зі сцени лунав голос Туріс Андріанни, яка співала пісні «Ти – солдат України» К. Бучинської та «Бандуристе, орле сизий» І. Білик.
Також в клубі було організовано виставку художньої літератури, адже в приміщенні закладу діє сільська бібліотека.
Дай Боже, щоб ціну такому скарбові, як наші творчі діти, ми дійсно знали і його достойно примножували.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/oDsxkLm4s72xpFzR7" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук