Вода буде!

1
+1

2016 05 05 skvazhynaПроблеми екології, навіть у живописному краї, інколи можуть підкрастися із зовсім несподіваного боку. Наприклад, зникнення води у колодязях на присадибних господарствах селян.

Звичайно, можна розводити полеміку в пошуках причин, шукати винного у порушенні водного балансу земель, але факт залишається фактом: у с.Кленовець і у Шелестові (смт Кольчино), в останні роки вода почала різко зникати із колодязів, особливо влітку. Господарі, які мають добротні колодязі, що дозволяли забезпечувати водою присадибне господарство навіть у посушливу пору, змушені останнім часом вже самі наповнювати ці джерела привозною водою. Ця проблема влітає в копійку протягом червня-жовтня. Та й, взагалі, штучне наповнення криниць дає мало користі і не є вирішенням проблеми.

Селищна рада (голова М.В. Дуб) почала діяти без зволікань. На четвертій сесії сесії сьомого скликання було прийнято рішення від 24.12.2015 року №64 "Про затвердження програми "Питна вода".

У 2016 році почала реалізовуватися програма "Питна вода" у двох населених пунктах. Всередині квітня, у с.Кленовець пробурили свердловину глибиною 87 метрів з якою буде здійснене водопостачання дворогосподарств на вул. Локоти.

Сьогодні, 05 травня розпочали буріння свердловини в Шелестові (смт Кольчино). Водна свердловина, глибиною близько 60 метрів, повинна буде забезпечити водою дворогосподарстава на вулиці Шелестівській та вулиці Ромжі.


Інші статті по темі:

У Шелестові люди питимуть воду із свердловини 141 м

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук