Кольчино сьогодні

У Кольчині стартувала спартакіада

1
+1

2016 04 21 spartakiadaНа Мукачівщині стартувала спартакіада серед молоді з військово-прикладних видів спорту.

Сьогодні, 21 квітня, у Мукачівському районі проведено спартакіаду серед учнівської молоді (10-11 класи) з військово-прикладних видів спорту. Змагання, у яких взяли участь 8 команд, відбулися на стадіоні у смт Кольчино.

На урочистому відкритті спартакіади були присутні: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, селищний голова смт Кольчино Микола Дуб, начальник відділу молоді та спорту Мукачівської РДА Олександр Корж.

Старт змаганням дав перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який наголосив на важливості набуття практичних знань та навиків військової справи для юнаків.
«Захищати Вітчизну, спокій рідного краю та родини, - завдання кожного чоловіка».
Також Андрій Андрійович зазначив, що такі спартакіади найбільш ефективно проводити на базі військових частин та пообіцяв юнакам посприяти у вирішенні даного питання.
Юнаки з населених пунктів Лохова, Клячанова, В. Лучок, Страбичева, Чинадієва, Станова, Горонди та ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою змагалися у декількох видах спорту для допризовної молоді, зокрема: біг на 100м, біг на 300 м., підтягування на перекладині, метання гранати на дальність. Найбільший інтерес в учасників змагань викликала стрільба з пневматичних гвинтівок. Приклад стрілецької майстерності юнакам показав і перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.
Як зазначив начальник відділу молоді та спорту районної адміністрації Олександр Корж, спартакіада серед молоді проводиться з метою виховання почуття патріотизму й національної свідомості. Також під час змагань визначається фізична підготовка допризовної молоді та запроваджується пропаганда здорового способу життя.
Переможці нагороджені кубками, комплектами нагород від Мукачівської РДА а також спортивним інвентарем.

[zt_message_box type="info" extra-class="message-box"]Джерело: Офіційний веб-сайт Мукачівська РДА Мукачівська райрада[/zt_message_box]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук